O firmě

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Vyrábíme vestavěné skříně, obývací pokoje, koupelnový nábytek, pracovny, stoly, postele, komody, regály, kuchyňské linky, dřevěná schodiště, interiérové dveře, dřevěné altány, pergoly, ploty, obklady i terasy. Umíme ale vybavit i celé interiéry kanceláří, penzionů, hotelů a podobně.


Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti zařizování interiérů. Naší hlavní činností je výroba zakázkového nábytku, který Vám navrhneme , vytvoříme cenovou nabídku,pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu, provedením a uspořádáním, popřípadě nabídneme další řešení na vylepšení výsledného dojmu. Zákazníkům nabízíme individuální přístup v řešení jejich požadavků. Jednání se zákazníky je osobní. Samozřejmostí je zaměření, dále pak doprava na místo a vlastní montáž u zákazníka.

Díky široké nabídce našich dodavatelů a spolupracujících firem můžeme velmi pružně reagovat na Vaše speciální přání a požadavky i na potíže vzniklé při neobvyklých řešeních interiéru tak, abychom dospěli k našim hlavním cílům: kvalitní nábytek a spokojený zákazník.

Filozofie firmy je založena na odbornosti, profesionalitě a vstřícnosti zaměstnanců k přáním a potřebám zákazníků. Klademe velký důraz na ověřování kvality vstupních materiálů a na výběr kooperujících firem, protože nejdůležitějším posláním firmy je spokojenost zákazníka.

Areál stolárny se nachází u Vyškova u Brna poblíž Hotelu Nemojanský mlýn.


Stolárna Plus je generálním dodavatelem pro firmu STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.